Bezpieczny lot?
Zadzwoń do nas już dziś!

Naszym zadaniem jest wynajem samolotów pasażerskich i transportowych dla osób indywidualnych , grupowych, biur podróży, klubów sportowych. 

Zobacz więcej

GLOBALCHARTER

GlobalCharter jest profesjonalną firmą, zajmującą się czarterami pasażerskich i transportowych samolotów lotniczych. Dzięki zdobytym kontaktom oraz doświadczeniu mamy dostęp do ponad 13 000 lotnisk na całym świecie. 

Naszym głównym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków nie tylko podczas podróży, ale również po jej zakończeniu. Nasza firma posiada stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić 

Państwu najkorzystniejsze ceny na rynku oraz szeroki wachlarz samolotów pasażerskich i transportowych. Głównym celem naszej wykwalifikowanej kadry jest pokazanie, że Klient jest dla nas najważniejszy. Nie tylko chcemy zagwarantować bezpieczny lot, ale również nawiązać współpracę na długie lata. 

Czasem warto wykonać jeden krok więcej, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla naszego Klienta. Przygotowanie oferty jest całkowicie bezpłatne.

Nasza Flota

Saab 340 - turbośmigłowy samolot szwedzkiej firmy, który na pokład jest w stanie zabrać od 33 do 37 pasażerów. Prędkość przelotowa wynosi 500 km/h, natomiast zasięg maksymalny 2600 km.

Dornier 328 – turbośmigłowy samolot pasażerski, który został wprowadzony do produkcji w 1993 r. Na pokład maksymalnie może zabrać od 30 do 33 pasażerów. Prędkość przelotowa jaką osiąga to 620 km/ h, zasięg natomiast to 1850 km.

  Zobacz naszą flotę